Planmetrekare ,imarlı gayrimenkullerini satmak isteyenlerle alıcıları ,kat karşılığı vermek isteyenlerle müteahhitleri ücretsiz yaptığı 3 boyutlu mimari tasarımlar ile tek çatı altında buluşturan ve sadece hizmet veren mimarlardan oluşan bir internet platformudur. İmarlı arsalarını satmak veya kat karşılığı vermek isteyen gayrimenkul sahipleri planm2.com sitesine hiçbir ekstra ücret ödemeden gayrimenkullerinin 3 boyutlu mimari tasarımlarını yaptırabilir ve ücretsiz olarak planm2.com sitesinden yayınlatarak tüm ülkedeki müteahhit ve alıcıların beğenisine sunabilirler.

Üye olmak için ücret ödemenize gerek yoktur. Ana sayfada bulunan " Kayıt Ol " butonuna tıklayarak hiçbir ücret ödemeden üyelik formunu hemen doldurabilirsiniz. İsterseniz gayrimenkul sahibi olarak ücretsiz 3 boyutlu mimari tasarımınızı talep edebilir, isterseniz de müteahhit veya alıcı olarak 3 boyutlu hazır mimari tasarımlarımızı hemen inceleyerek güvenli bir şekilde yatırım kararlarınıza yön verebilirsiniz.

Evet ,ücretsiz olarak 3 boyutlu mimari tasarım hizmetini hemen alabilirsiniz. Satmak istediğiniz imarlı gayrimenkulünüz için ana sayfada bulunan " Kayıt Ol " butonuna tıklayarak "Mülk Sahibi Üyelik Formu" nu hemen doldurabilir ve 3 boyutlu mimari tasarımınızı hemen talep edebilirsiniz.Talebiniz ayni gün yetkili mimarlarımıza iletilir ve sizinle iletişime geçilerek istekleriniz doğrultusunda gayrimenkulünüzün ücretsiz 3 boyutlu mimari tasarımınız kısa sürede yapılır. Daha sonra onay verdiğiniz 3 boyutlu mimari tasarım planm2.com sitesinden yine ücretsiz olarak yayınlanarak ülkedeki tüm yatırımcıların beğenisine sunulur. Böylece eskisine oranla çok daha yüksek teklifler almanız güvenle sağlanır.

Evet ,ücretsiz olarak 3 boyutlu mimari tasarım hizmetini hemen alabilirsiniz. Kat karşılığı vermek istediğiniz imarlı gayrimenkulünüz için ana sayfada bulunan " Kayıt Ol " butonuna tıklayarak "Mülk Sahibi Üyelik Formu" nu hemen doldurabilir ve 3 boyutlu mimari tasarımınızı hemen talep edebilirsiniz. Talebiniz ayni gün yetkili mimarlarımıza iletilir ve sizinle iletişime geçilerek istekleriniz doğrultusunda gayrimenkulünüzün ücretsiz 3 boyutlu mimari tasarımınız yapılır. Daha sonra onay verdiğiniz 3 boyutlu mimari tasarım planm2.com sitesinden yine ücretsiz olarak yayınlanarak ülkedeki tüm müteahhitlerin beğenisine sunulur. Böylece eskisine oranla çok daha yüksek teklifler almanız güvenle sağlanır.

Evet ücretsiz olarak görebilirsiniz. Ana sayfada bulunan " Kayıt Ol " butonuna tıklayarak "Müteahhit Üyelik Formu" nu hemen doldurabilir ve kat karşılığı teklifi vermek istediğiniz 3 boyutlu mimari tasarımlarımızı hemen inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz bir tasarım olursa inceleme talebinizi ayni gün yetkili mimarımıza iletilir ve gayrimenkul hakkındaki tüm sorularınıza anında cevap alabilirsiniz. Böylece eskisine oranla çok daha güvenli bir şekilde yatırım kararı almanız kolaylıkla sağlanır.

Evet ücretsiz olarak görebilirsiniz. Ana sayfada bulunan " Kayıt Ol " butonuna tıklayarak "Yatırımcı Üyelik Formu" nu hemen doldurabilir ve alım teklifi vermek istediğiniz 3 boyutlu mimari tasarımlarımızı hemen inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz bir tasarım olursa inceleme talebinizi ayni gün yetkili mimarımıza iletilir ve gayrimenkul hakkındaki tüm sorularınıza anında cevap alabilirsiniz. Böylece eskisine oranla çok daha güvenli bir şekilde yatırım kararı almanız kolaylıkla sağlanır.

Binlerce mimarın hizmet verdiği planm2.com sitesi gelirlerini sadece "Ruhsatlı Mimari Proje" çizmekten elde eder. Müteahhit ile mülk sahibi anlaştığında " Taslağını Yaptığı Gayrimenkulün Ruhsatlı Projesini Çizerek " sadece müteahhitten Yatırımcı ile mülk sahibi anlaştığında " Taslağını Yaptığı Gayrimenkulün Ruhsatlı Projesini Çizerek " sadece yatırımcıdan alır. Planmetrekare, gayrimenkul sahiplerinden ne komisyon ücreti ne taslak ücreti nede internet sitesi ilan-yayın ücreti adı altında hiçbir ücret talep etmez.